MOODSAD DIIVANID ELUTUPPA

Elutoa diivan on igas kodus kohustuslik mööbliese. Tavaliselt on see mis tahes interjööri fookuspunkt. Just diivanil lõõgastume pärast rasket päeva, vaatame televiisorit, loeme raamatut või veedame aega oma lähedastega. Raske on ette kujutada igapäevast toimimist ilma pehme ja mugava diivanita. Sellel on suurepärane istuda pere, sõprade või oma armastatud lemmiklooma seltsis. Võib öelda, et see on iga kodu süda.  Kõigepealt tuleks kindlaks määrata interjööri olemus. Mööbel peaks omavahel harmoneeruma ja koos looma ühtse ja huvitava paigutuse. Nii et kui teil on juba muid dekoori elemente, tasub osta sarnases stiilis diivan. Moodsad diivanid elutuppa ei pea ümbritsevaga sulanduma, pigem vastupidi.

KAHEKOHALISED DIIVANID ELUTUPPA

Elutoa mugavad diivanid ei pea olema suured. Väga sageli ei võimalda saadaolev ruum suurt diivanikomplekti osta. Seetõttu tasub kaaluda elutuppa kahekohalisi diivaneid. See on suurepärane võimalus neile, kes ei taha interjööri avarust ära võtta. Väikesed elutoa diivanid pakuvad ka suurt mugavust ja kasutusvabadust. Komplekti saab täiendada tugitoolide, pingi või puffiga. Tänu sellele ei ole külaliste ootamatu külaskäik probleemiks ja igaüks leiab endale mugava koha

NURGADIIVANID ELUTUPPA

Nurgadiivanid näevad muljetavaldavad välja. Neid on raske ignoreerida. Nad on suured ja samas ülimalt funktsionaalsed, aga ka visuaalselt atraktiivsed. Sellised lahtikäivad diivanid elutuppa võivad asendada ka voodit. Soliidne nurgadiivan elutoas ei vaju kasutamise ajal lahti. Nii et te ei pea muretsema, et elemendid mõne aja pärast enam kokku ei sobi. Tipptasemel kaasaegsed diivanid eristuvad tugeva ja vastupidava konstruktsiooni poolest. Seetõttu säilitavad nad oma esialgse kuju aastaid. Nurgadiivanid on investeering mitmeks aastaajaks. See kindlasti rahuldab inimesi, kes soovivad investeerida üks kord ja korralikult.

Vaata külgpaani

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.