Veebipoe www.nordicstudio.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ NORDICSTUDIO (registrikood 14151004), asukohaga Tallinn.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik Veebipoes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%
Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.
Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus, tarbijakaitseseadus ja teised õigusaktid.
Veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.nordicstudio.ee

Tellimuse vormistamine

Veebipoest on võimalik osta kaupu, mille juures on märkus „laos“ ning kaupu, mille juures on märgitud toote tarneaeg (Nt. “tellimine 2-6 nädalat”). Kui Teid huvitab toode, mida hetkel saadaval ei ole – soovitame pöörduda meie poole e-kirja teel, info@nordicstudio.ee või telefonitsi +372 6601991, et saada infot toote saabumise kohta või esitada eritellimus.

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toote/toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine. Peale tellimuse laekumist saadetakse teie postkasti ettemaksuarve.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem, kui järgmisel tööpäeval.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole ja peale seda saadetakse teile arve.

Kauba müügilepinguga kohustub Veebipood andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või Veebipood poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub Veebipoele  tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritaks 3 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Transport on meie poolt üle kogu Eesti tasuta.

Pärast lepingu jõustumist ja arve tasumist, toimetatakse tellitud kaup Kliendi poolt nimetatud aadressile.

Veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole.

Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

Veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood ei saanud mõjutada ega ette näha ja võimalike arusaamatuste eest juhul, kui antud viivitused ja arusaamatused tekkisid Kliendi poolt ebakorrektselt vormistatud tellimuse tagajärjel.

Pärast seda, kui kaup on kullerile üle antud, võtab kuller teiega kauba kohaletoimetamise aja täpsustamiseks ühendust.

Veebipood ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.

Kaup tarnitakse lahti võetuna ja pakitud kujul. Monteerimisjuhend on kaasas.

Taganemisõigus

Kliendil on õigus tühistada oma tellimus pärast ettemaksu tegemist ning enne kauba kohaletoimetamist. Ettemaks tagastatakse kliendi arveldusarvele 14 tööpäeva jooksul kliendi poolt vastava avalduse esitamise hetkest alates. Tellimuse ja Kliendi arveldusarve numbrit sisaldav avaldus tuleb saata elektronposti aadressile info@nordicstudio.ee.

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul [olenevalt toodetest ei pruugi ostjal taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele].

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik või toode on eritellimus. Eritellimuse tühistamine ning kauba tagastamine pärast arve tasumist ei ole võimalik, kui tellimus on lähetatud tehasesse.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kui tagastatav kaup või selle pakend on rikutud ja kahjustatud Kliendi poolt kauba mittesihipärase kasutamise, ümbertegemise, vale paigaldamise või demonteerimise tagajärjel, samuti kaupa lohaka suhtumise tõttu, siis jätab Veebipood endale õiguse pidada tagastatavast summast kinni summa, mille võrra on kauba väärtus vähenenud. Antud juhul arvestatakse välja erinevus kauba eest tasutud summa ja kahjustatud eseme vähenenud väärtuse vahel. Kui te ei ole kauba vähendatud väärtuse summaga nõus, siis teil on õigus kaasata hinnangu andmiseks sõltumatu ekspert.

Ekspertiisiga seotud kulud jagatakse Kliendi ja Veebipoe vahel võrdselt, välja arvatud juhud, kui ühe poole positsioon on täiesti põhjendamatu. Sellisel juhul kannab kõik ekspertiisikulud see pool, kelle positsioon osutub põhjendamatuks.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Veebipood jätab endale õiguse tühistada tellimus juhul, kui tellitud  kaup on tootja või tarnija laos lõppenud ning Klient ei ole Veebipoe poolt pakutava asenduskaubaga nõus.

Pretensioonide esitamise kord

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale.  Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel või toote mittevastavusel pöörduda 2 aasta jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@nordicstudio.ee.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 päeva jooksul.

Puuduse ilmnemisel tuleb:

a) Saata vastavasisuline avaldus e-post aadressile info@nordicstudio.com, kus oleks võimalikult täpselt kirjeldatud avastatud puudust.

b) Lisada võimalusel piltmaterjal.

c) Märkida avalduses ära oma kontaktandmed.

Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.

Tagastatava kauba kulleri või postiteenusega saatmise korral tuleb toode pakkida eraldi pakendisse ning ei tohi toote pakendi peale otse midagi kleepida, mis kahjustaks müügipakendit. Samuti ei tohi müügipakend olla rikutud , ega sinna peale midagi kirjutatud.

Veebipood tagastab taganemisavalduse kättesaamisel tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik tarbijalt lepingu alusel saadud tasud v.a postikulu.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirjaga aadressile info@nordicstudio.ee.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Lahtiütlemine

Kauba kujutisel on illustreeriv iseloom. Kaupade ja nende omaduste kirjeldamisel püüame olla maksimaalselt täpsed, kuid me ei pretendeeri viimase instantsi tõele. Kaupade tootjad võivad muuta spetsifikatsioone ilma meiega eelnevalt kooskõlastamata.

Kui te märkate kauba kirjelduses või kujutises ebatäpsusi, siis palume teatada sellest elektronposti aadressile info@nordicstudio.ee

Kaubavalik ja hinnad võivad muutuda eelneva teavitamiseta. Infot kaupade kohta kontrollitakse ja täiendatakse regulaarselt.

Garantii

Kõigile meie e-poes müüdavatele toodetele kehtib 1 aastane tootjagarantii, kui tegemist ei ole eritellimusega.