KAASAEGSED SÖÖGILAUAD

Õige söögilaud on kogu kodu süda. Meil on ulatuslik söögilaudade valik. Pakume suuri söögilaudu, väikeseid söögilaudu, ümaraid söögilaudu ja ristkülikukujulisi söögilaudu. Klaas, puit, kõrgläikega lakitud ja betooni imiteerivaid. Erinevates stiilides ja värvides. Tutvu meie söögilaudade pakkumisega ja leiad kindlasti selle, mida otsid. 

KOKKUPANDAVAD SÖÖGILAUAD

Pikendatavad söögilauad on suurepärane valik multifunktsionaalsesse interjööri, mida tuleb vastavalt vajadustele muuta. Väiksem versioon igapäevaseks kasutamiseks, suurem versioon perepidudeks muudab teie interjööri kohandatuna. Nordicstudio poe sortimendis on palju söögitoa kokkupandavate laudade mudeleid. Valmistatud erinevatest materjalidest ja mitmes värvitoonis. 

ÜMMARGUNE SÖÖGILAUD

Ümmargused söögilauad võtavad vähem ruumi kui klassikalised ristkülikukujulised. Kui sellist lauda saab veel lahti voltida, on see suurepärane valik multifunktsionaalsesse interjööri. Pakume mitmeid ümara lauaplaadiga laudu. Ümara lauaplaadiga puidust söögilaud harmoneerub suurepäraselt klassikaliste ja skandinaavialike kujundustega. Lisaks kui on lahtikäiv pealispind muutub väike söögilaud mugavaks mööbliesemeks.

Näitan kõiki 3 tulemust

Vaata külgpaani

Söögilaud Infinity Home 180cm

899,00 (sis. KM)
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 299,67

Söögilaud Craft 180cm

799,00 (sis. KM)
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 266,33

PIKENDATAV SÖÖGILAUD LAGOS

599,00 (sis. KM)
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 199,67