Diivanilaud 110cm Mammut X

349,00 (sis. KM)

Kirjeldus

Kirjeldus

Diivanilaud 110cm Mammut X

Diivanilaud Mammut on klassikalises stiilis mudel. Naturaalne ja originaalne disain meeldib kindlasti ka kõige nõudlikumatele kasutajatele. Laual on ilus lakitud akaatsiapuit. Tähelepanu väärivad loodusliku vilja rõngad, mis annavad originaalse iseloomu. Samuti väärib märkimist, et ülaosas pole sirgeid otsi. Õrnad lained jätavad mulje, nagu oleks laud tehtud ühest puutükist. Selline mudel on mis tahes ruumi tõeliseks kaunistuseks.

Pakutaval Mammuti diivanilaual on mustast metallist jalad. Puidu ja metalli kombinatsioon on äärmiselt tõhus. See mudel on suurepärane valik interjöörides, mis on kaunistatud kaasaegses, klassikalises või tööstuslikus stiilis.

Suurus :
110cm x 40cm x 60cm
Lauajalad: 6cm x 6cm
Plaadi paksus: 35mm
Värv: naturaalne
Materjal: täispuit, akaatsia,
Tööstusliku ilmega metallraam.

Akaatsia puit on eriliselt vastupidav ja niiskuskindel, mis teeb temast soositud viimistlusmaterjali köökides ja vannitubades. Isegi viimistlemata puit peab väidetavalt vastu kuni 40 aastat. Samuti on ta vastupidav kriimustustele. Nagu ka mitmed teisedki puiduliigid, on akaatsia antibakteriaalne ning sobib seetõttu ideaalselt köögi tööpinnaks, millel toitu valmistada.

Tootekood: 39739 Kategooria: